Przygotowani na wesele?

Zapraszamy do zapoznania się z coraz popularniejszą formą spędzenia przyjęcia weselnego. Jeśli wesela już wystarczająco Wam zbrzydły w tradycyjnym wydaniu, zapraszam do zaznajomienia się z naszą ofertą.

DJ na wesele to może być Twój sposób na udaną imprezę. Zasięgnij opinii osób które skorzystali z naszych usług (znajdziesz je na facebooku) i pozwól sobie nie martwić się o Twoje przyjęcie weselne.

Zapraszamy do zapoznania się z coraz popularniejszą formą spędzenia przyjęcia weselnego. Jeśli wesela już wystarczająco Wam zbrzydły w tradycyjnym wydaniu zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą.

DJ na wesele to może być Twój sposób na udaną imprezę. Zasięgnij osób które skorzystali z naszych usług (znajdziesz je na facebooku) i pozwól sobie nie martwić się o Twoje przyjęcie weselne.

 

  • Wokal do przyśpiewek i biesiady przy stołach (jeden z nas gra ze słuchu więc nie będzie problemu przygrać do czegokolwiek co będzie „wujek Józek” chciał zaśpiewać młodej parze),
  • Tańce integracyjne na weselu przez nas prowadzone,
  • Wesele z dowcipem i humorem i żywym uczestnictwem gości,
  • Prowadzenie oczepin śmiesznych a nie-poniżających gości.
Zobacz nasz film promujący i sprawdź naszą ofertę! Herbatka w dłoń, siedzimy, czytamy i oglądamy stronę a następnie szukamy telefonu 🙂